צור קשר באנר

דף הבית אודות אודות האתר

אודות האתר

אודות אתר Go4it מסחר אוטומטי בבורסה

סוחרים בבורסות בחו"ל וסוחרי המט"ח נהנים מהטכנולוגיה האחרונה במערוכת המסחר שלהם, אך לצערינו הרב משקעים בבורסה בישראל, עד לאחרונה, היו בדלית ברירה נאלצים לשבת מול מסך המחשב במשך כול יום המסחר ולהמתין לשערים ולמדדים הרלוונטים לשיטת המסחר שלהם, וזאת תוך כדי ישיבה דרוכה לעתים אף שעות.
קצת היסטוריה
מערכת מסחר אוטומטי לביצוע מסחר בבורסה היו בעבר הלא רחוק כלי המסחר שבהם סחרו באופן בלעדי הבנקים וגופים פיננסים גדולים אחרים. כאשר, כאמור הסוחרים הפרטיים היו " מתייבשים " מול מסך המחשב. עלותה של מערכת מסחר המבצעת פקודות מסחר בצורה אוטומטית הייתה עשויה להאמיר לעשרות ולעיתים אף מאות אלפי שקלים. הגופים הפיננסים בעלי " מכונות האוטומטיות " היו משדרים באמצעות מערכות מסחר אוטומטי פקודות קניה ומכירה במהירות של מילישניות ולא היו מאפשרים לסוחר הממוצע שסחר בצורה ידנית כל סיכוי ולא הקטן ביותר להגיב לאיתות כזה או אחר שהתרחש בשוק ההון ובפועל כמובן, סוחר הפרטי אשר סחר ללא מערכת מסחר אוטומטית היה מתחיל את המסחר בעמדה נחותה יותר וכמובן הדבר היה מתורגם לכך שהסיכוי שלו להרוויח היה קטן משמעותית.

חברת  Go4it, מסחר אוטומטי בבורסה, השיקה אתר זה ואת מוצרי המסחר האוטומטי שלה במטרה לתת מענה לכל עניין ביצוע מסחר האוטומטי בשוק ההון בישראל ועל ידי כך לאפשר לכלל הסוחרים להעלות את הסיכויי להשגת תשואה חיובית גבוה יותר בעת מסחר בשוק ההון תוך מתן פתרונות טכנולוגיים מהשורה הראשונה הקיימים בתחום פיתוח מערכות לביצוע פקודות בבורסה בצורה אוטומטית, דגש מיוחד הושם על כך שמסחר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי יהפוך לזמין לכול סוחר, הן הפרטי והן מוסדי.

באתר AUTOMATICTRADE.CO.IL ניתנת לך האפשרות להתרשם ממגוון רחב של מערכות לביצוע פקודות מסחר אוטומטי ורעיונות וטיפים מגוונים ושונים בתחום ביצוע מסחר בבורסה בצורה אוטומטית, סרטוני וידאו ומדריכים הממחישים את היתרון של מערכות מסחר אוטומטי, כמו כן ניתן לראות את ממשקי המערכות,טיפים שונים ומגוונים שיקדמו את מגוון היכולות שלך לפתח כלי מסחר אוטומטי מהשורה הראשונה. בנוסף כחלק בלתי נפרד מהדגש במשמעת בעת מסחר בבורסה תוך שימוש בתוכנות מסחר אוטומטי הנועד לשפר את היכולות שלך בדרך להצלחה במסחר בשוק ההון.
בין ציבור המשקעים שעשויים ליהנות מביצוע מסחר בצורה אוטומטית ניתן למצוא:
• משקעים אשר מתחילת דרכם.
• בתי השקעות.
• משקיעים מנוסים ששקדו על אלגוריתם מסחר המניב תשואה חיובית לאורך זמן ורנצים להפוך אותו " למכונת כסף."
• בעלי מקצועות חופשיים אשר רוצים לבצע מסחר בבורסה תוך כדי עיסוקים אחרים.
• חברות נוסטרו.
• מתכנתים.כל אדם שרוצה להעשיר את הידע שלו במסחר בבורסה בכלל ובמסחר האוטומטי בפרט.


אנו תיקווה שתמצא ערך מוסף באתר וכי תשכיל לנצל את כלי המסחר האוטומטי הרבים והמידע הרב והמשמעותי העומד לרשותך באתר זה במטרה להשיג תשואות חיוביות בעת ביצוע מסחר בבורסה.
נשמח לשמוע את דעתך ולקבל את הערותיך והמלצותיך לגבי האתר, הפורום, מערכת מסחר והשירותים אשר כלולים בו באמצעות מגוון רחב של אפשרויות יצירת קשר.
בהצלחה במסחר,
חברת Go4it מסחר אוטומטי בבורסה.