צור קשר באנר

דף הבית API למתכנת לבורסה

API למתכנת לבורסה

ההתפתחות הטכנולוגית וזמינות האינטרנט גרמה ליותר ויותר סוחרים לסחור בבורסה הישראלית בצורה עצמאית, רבים מאותם סוחרים הבינו מהר מאוד את חשיבות השימוש בתוכנת מסחר אוטומטי בבורסה אשר מאפשרת לסוחרים מתוחכמים להגדיל משמעותית את הסיכויי להשגת רווחים בין היתר על ידי השגת יתרון יחסי משמעותי לעומת סוחרים אחרים.


אותם סוחרים שהכירו בחשיבות השימוש בתוכנת מסחר אוטומטי בבורסה העלו את הדרישה לתוכנות מסחר אוטומטי, בעקבות דרישה זו החלו יותר ויותר מתכנתים להתעניין באפשרויות לתכנות תוכנת מסחר אוטומטי שתסחר בבורסה הישראלית.

אנו בצוות Go4it, אשר מתמחים בפתרונות מסחר אוטומטיים לסוחרים בבורסה הישראלית, פיתחנו חיבור API מתקדם, אשר מאפשר למתכנתים לתכנת תוכנות מסחר אוטומטי למסחר בבורסה, חיבור API זה מאפשר למתכנתים להתמקד רק בפיתוח ליבת תוכנת המסחר האוטומטי שלהם ובכך לחסוך אלפי שקלים וזמן יקר בפיתוח רכבי מסחר בסיסים ומתקדמים כאחד.

אנו מוצאים לנכון להאיר את תשומת לב המתכנתים ואף להזהירם, בשונה מפיתוח תוכנות לתחומים אחרים, פיתוח תוכנות לשוק ההון אינו רק קשה ודורש דיוק מרבי, יידע נרחב בתכנות ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר, אלא גם יקר מאוד ! לא פעם תמצא כי " באג קטן " עשוי לגרום למחיקת תיק ההשקעות כולו !!

בעולם פיתוח התוכנות ידוע שלכל באג יש את " זמן הטיפול והעלות שלו  " עד לפתרונו המלא, בעולם התכנות למסחר בבורסה כל באג עשוי לעלות לעתים אלפי שקלים מאחר וחלה חובה לבדוק את התוכנות שתיכנת המתכנת לשוק ההון על " כסף חי ", בזמן אמת ולכן למתכנתים תוכנת מסחר אוטומטי לבורסה עדיף להתרכז בפיתוח ליבת המערכת שלהם ולהשתמש בחיבור API שלנו אשר הרכיבים שלו נבדקו אלפי פעמים ואין בהם כל באג.

מתוך הבנת צרכי המתכנתים לשוק ההון אשר מעוניינים לפתח תוכנות מסחר אוטומטי (הנקרא גם מסחר אלגוריתמי ) ,אנו בצוות Go4it פיתחנו סימולאטור מסחר בבורסה אשר מהווה סביבת בדיקות ראשונית ומאפשר למתכנתים לבדוק את תוכנת המסחר שלהם, ככל הניתן ," על יבש " ובכך לחסוך לא מעט הוצאות בבדיקות על שוק חי .


כמתכנת תוכנות למסחר אוטומטי בבורסה, חלה עליך חובה לבדוק את התוכנה שפיתחת  " על חי ", כלומר על שוק בזמן אמת, לקנות ולמכור את נייר הערך ולבדוק כיצד התוכנה שפיתחת מתנהגת בכול סיטואציה  שכן, אף משקיע בבורסה לא יסכים להשתמש בכספו בתוכנה אשר נבדקה רק בדמו וטרם נוסתה בשוק בזמן אמת.בנוסף  צוות Go4it  מתמחה במתן ייעוץ למתכנתים אודות פיתוח תוכנות מסחר אוטומטי למסחר בבורסת תל אביב .

 מסחר אוטומטי זה Go4it