צור קשר באנר

דף הבית מסחר אוטומטי באופציות מעוף כניסה אוטומטית לפוזיציה

כניסה אוטומטית לפוזיציה

לא פעם מוצא עצמו המשקיע באופציות מעו"ף ממתין במשך זמן ארוך ומתיש למחיר אופציה או שער מדד הרלוונטיים לגבי שיטת המסחר שלו, המתנה מתישה זו לא פעם גורמת למשקיע שלא להיכנס בזמן או שלא להיכנס כלל לפוזיציה מכיוון שנקודת הכניסה " ברחה " וכניסה אחרת,על פי שיטת המסחר שלו הינה כניסה עם סיכון גבוה יותר.

מנגנון כניסה אוטומטית לפוזיציה ימתין במקומך לשער ו \ או למדד שהזנת למערכת המסחר האוטומטי, לעתים גם במשך שעות ארוכות, עד אשר יופיע בספר הפקודות של הבורסה { אם יופיע } והאופציה תירכש { או תכתב } במהירות של מילשניות, גם אם מדובר במספר אופציות ממספר סטרייקים שונים.

 

להלן יכולות רכיב המסחר האוטומטי כניסה אוטומטית לפוזיציה

 

פעולות כניסה במקביל

טכנית סוחר בן אנוש אינו יכול להיכנס לפוזיציה עם מספר סטרייקים במקביל, על ידי שימוש בתוכנת מסחר אוטומטית אתה יכול להכנס עם מספר סטריקים שונים במקביל ואף מחודשי פקיעה שונים ואף להזין התניות שונות לכניסה לכל אחת מההוראות.

 

תוכנת מסחר אוטומטי אינה מתעייפת להמתין

חלק מהקושי במסחר באופציות מעוף הינו ההמתנה המתישה לשערים ולמדדים אשר מתאימים לך כנקודות כניסה ויציאה.לא פעם תמצא את עצמך ממתין אך שעות ארוכות לנקודת כניסה \ יציאה מסויימת " ובדיוק באותם 5 דקות" שהיא התרחשה - קמת מהמחשב או שלא היית מרוכז ופספסת !.תוכנת מסחר אוטומטי ממתינה תמיד בדריכות של 100% לביצוע ההוראות אשר הזנת לה מבעוד מועד ומבצעת את שיטת המסחר שלך בצורה מהירה וקרה.

 

מסחר אוטומטי זה GO4IT