צור קשר באנר

דף הבית מסחר אוטומטי באופציות מעוף טריילינג סטופ אוטומטי במעוף

טריילינג סטופ אוטומטי באופציות מעוף ( Trailing Stop )

אין זה סוד, שכאשר אתה סוחר באופציות מעוף אינך יודע מה עוצמת המהלך שנכנסת אליו.כאשר אתה סוחר באמצעות טריילינג סטופ אוטומטי, מצד אחד יכול להפעיל סטופ לוס אוטומטי במידה והטרייד כשל ומאידך אתה יכול לשמור על הרווח במידה ואתה בפוזיציה הנכונה, במנגנון טריילינג סטופ אוטומטי קיימת אפשרות לשמור על הרווח במרחק של שקלים או נקודות מדד משיא המהלך אליו הצטרפת, כמו כן ניתן לשמור על מידות תנודתיות שונות של רווח ובכך ניתנת לך האפשרות לנהל סיכונים בצורה מקצועית וקרה.

 

להלן יכולות הרכיב טריילינג סטופ אוטומטי באופציות מעוף

 

פתרון ייחודי למידות תנודתיות שונות

עובדה ידועה למשקעים באופציות מעו"ף ( נגזרים ), שסוחר שנמצא בפוזיציה אינו יודע את עוצמת המהלך אליו הוא נכנס,במנגנון הטריילינג סטופ אוטומטי קיים רכיב חכם אשר נותן מענה אוטומטי לעוצמות שונות של מהלך, כלומר לסוחר ניתנת האפשרות לנעול רווח בין אם יש רווח קטן ובין אם יש רווח גדול יותר ובכך לכסות אפשרויות תנועה שנות של הפוזיציה שלו.

 

פתרונות טריילינג סטופ אוטומטי גם במדדים

ברכיב המתקדם טרילינג סטופ אוטומטי, ניתנת לך אפשרות לשמור על הרווח ,כאשר אתה מעוניין שהדבר יעשה גם על פי התנודה במדד הגלום או במדד תל אביב 25.

 

אפשרות לניהול סיכונים

כאשר אתה סוחר באמצעות רכיב טריילינג סטופ אוטומטי ניתנת לך האפשרות לנהל את הפוזיציה שלך באמצעות ניהול סיכונים מתקדם, בו לכל אופציה אתה יכול לתת מידת סיכון שונה ובכך לכסות מגוון רחב של סוגי תנועה תוך יומית.

לפרטים נוספים אודות רכיב הסטופ לוס האוטומטי אשר מובנה במנגנון הטריילינג סטופ, תוכל לבקר בדף סטופ לוס אוטומטי באופציות מעו"ף.

הנך מוזמן ליצור קשר ולבצע מסחר אוטומטי באופציות מעוף, בצורה מקצועית ומתקדמת אשר תעלה משמעותית את הסיכוי שלך להרוויח, כמו כן הנך מוזמן להצטרף למסלולי מסחר בבורסה שהתקבלו במסגרת הקמת קבוצת רכישה הכוללים תנאי מסחר ושרותי מסחר אטרקטיביים ביותר !


מסחר אוטומטי זה GO4IT