צור קשר באנר

דף הבית מאמרים שוק ההון מסחר בבורסה - טיפים

מסחר בבורסה - טיפים

במאמר זה השתדלנו לרכז, ככל הניתן,טיפים שונים למשקיע ב מסחר עצמאי בבורסה. במאמר תמצא מספר עקרונות וחוקים בשיטת " עשה ואל תעשה" כאשר אתה משקיע בשוק ההון.אנו תיקווה כי תעשה בהם שימוש בעת השקעה בבורסה ותפיק מהם רווחים.


הכר את עצמך - זכור, ככל שתתמיד ותשקיע בסוחר שבך כך תהפוך להיות יותר מקצועי וכפועל יוצא גם הרווחים שלך יגדלו בהתאם.

ככול שתשקיע יותר בלימוד על ה מסחר בבורסה, גישת המסחר שלך תשתנה, תתמקצע ותבנה את הסוחר שבך.

אתה חייב להיצמד לתכנית המסחר שלך ולהוציא את הרגש משיטת המסחר,אסור לך בתכלית האיסור לתת לאמוציות שונות להחליט לך כיצד לסחור בבורסה.

במסחר בבורסה כל רגע הוא ייחודי – כל פעולה יכולה להצליח או לא - פעל בהתאם. !


תאוות הבצע והפחד עלולים לא פעם, לפגוע בשיטת המסחר  שלך.להכניס אותך לנייר ערך מוקדם מידי ולשחרר מאוחר מידי,וההפך, ובפועל לחרוג משיטת המסחר שלך- למד לשלוט בהם.  

הכל יכול לקרות בשוק ההון – השוק לא חייב לך כלום ולכן יש לפעול תמיד במשנה זהירות.

לא משנה עד כמה טוב אתה מנתח את נייר הערך, אם אין לך ביטחון כל מה שאתה עושה זה ליצור תחושות של תסכול ודאגות שיפגעו לך במסחר ובעסקאות הבאות.

שוק ההון נטראלי – לא קיימים "גנבים", אין רמאות.הפעולות והמעשים שלך הם הקובעים את התשואות שלך.

 

להפסיד זה בסדר – הפסדים וטעויות בלתי נמנעים מכיוון שהכל יכול לקרות בשוק ההון.קטיעת הפסדים ( סטופ לוס ) כשהם עדיין קטנים הוא אחד החוקים החשובים ביותר במסחר, אם לא החשוב מכולם, בדרך למסחר מוצלח. 

הפסדת, אל תפסיד גם את הלימוד - למד מהטעיות שלך ! 

דע את הסיכון במסחר בבורסה – קבל אחריות לכל פעולה ודע את הסיכון בכל פעולה ובכול נייר ערך כזה או אחר. כך לא תסבול מפחד ואי נוחות שבפועל עשויים לגרום לך לחורג משיטת המסחר שלך.

הכר לעומק את המכשיר הפיננסי ( סוג נייר הערך ) שאתה סוחר בו,ניירות ערך שונים מתנהגים בצורה שונה ודורשים התייחסות שונה.

הוצא את הרגש משיטת המסחר – למד לשלוט באמוציות שלך, נטרל אופוריה ופחד ומנע עינוי עצמי.אל " תשתכר " מרווחים גדולים.הדבר אפשרי בקלות על ידי שימוש בתוכנת מסחר אוטומטי.

הפסק לחפש את הגביע הקדוש – התמקד בתוכנית המסחר שלך ובביצוע המלא שלה ולא בשורת הרווח וההפסד. 

יעדים גמישים, חוקים נוקשים – אל תתפשר בתוכנית המסחר, קטע הפסדים בזמן.התפשר בציפיות היעדים.

משקיעים מוצלחים מעריכים את עיקרון הסבלנות - אין איתות משיטת המסחר שלך = לא מבצעים פעולה בשוק ההון. זכור ! הסבלנות מרה אך פרותיה מתוקים.

לכל משקיע בבורסה בעל תשואות חיוביות יש כשרון לזהות דברים ולכן כל אחד צריך לבחור בשיטת המסחר שהוא הכי טוב בה ולהמתין רק לעסקאות הללו.

סוחר אשר נכשל במסחר בבורסה הוא סוחר אשר לא לומד ממגבלותיו, אם אתה יכול לשמר את הניסיון שלך וללמוד מטעויות אתה בדרך להשגת תשואות חיוביות בשוק במסחר בשוק ההון.

זה יישמע אולי אבסורדי אך 95% מהמשקעים אשר עושים תוכנית מסחר לא מבצעים את תוכנית המסחר שלהם במלואה, אל תהיי אחד מהם,רובם ככולם מפסדים את ההשקעה שלהם בבורסה או שמרווחים הרבה פחות משהיו צרכים.

יש לשמור על יעדי רווח  מציאותיים ולהתמקד בביצוע נכון של תוכנית המסחר ולא בניסיון ל"להביא את המכה".

כלי מסחר מתקדמים ומהירים להשגת יתרון יחסי הכרחיים ב"משחק סכום אפס" ( אופציות מעוף ) בו על כל שקל שאתה מפסיד סוחר אחר מרוויח וההפך, ובמסחר בניירות ערך אחרים ( מניות, אגח וכו )שהם אינם " משחק סכום אפס " לכן השגת יתרונות יחסיים רבים ככל הניתן הם הכרח,לדוגמא גופים גדולים רבים סוחרים בבורסה בעזרת תוכנת מסחר אוטומטית,השתמש גם אתה בכלי מסחר מתקדמים, מדוייקים ומהירים כמותם.


מסחר יומי בבורסה דורש יכולות ותכונות מסוימות, יכולות שאין לכל אחד. באופן כללי כל אדם אשר סוחר בבורסה חייב לזהות עמוק בתוכו איזה סוג משקיע הוא ולהתאים את האופי שלו להתנהגות נייר הערך. לדוג' סוחר אשר אינו מעוניין לשבת מול מסך המחשב במשך שעות ולבצע פעולות ואינו מסוגל להתמודד עם הלחץ במקרה של מספר רב של הפסדים רצופים אזי מסחר יום אינו מתאים לו או שלחלופין הוא צריך תוכנת מסחר אוטומטי שתבצע את שיטת המסחר שלו.

שום ספר, קורס או אדם אינם מסוגלים ללמד כיצד להיות סוחר יומי בבורסה. כאמור, כדי להיות סוחר יום יש צורך בתכונות מסוימות. קריאה של ספרים או קורסים אינם קרובים למציאות.שורה תחתונה הניסיון והלמידה מטעיות הם אלה שקובעים.

כאשר משקיע המעוניין להיות סוחר יום הוא יושב בבית בפעם הראשונה לבד מול מערכת מסחר בבורסה, הידיים רועדות וההתלבטויות מה לעשות ומה יהיה בעוד דקה  "משגעות"אותו. או שיש לך את זה או שאין לך את זה. עצבים מברזל, נחישות ללמוד להצליח,להתמיד בשיטת עבודה מסודרת ולפתח אסטרטגיות על מנת שתהיה לפני כולם ואמונה חזקה בעצמך בלבד יעזרו לך לבנות את הסוחר שבך בצורה מקצועית - בדרך להשגת תשואות חיוביות לאורך זמן. 

כסוחר יומי אתה מול המסך לבד נגד מיליוני סוחרים ברחבי העולם המעוניינים להרוויח יותר ממך. (הזכרנו גלובליזציה?) ולכן השגת יתרונות יחסיים אשר להם מהירות תגובה גדולה מהם הינם הכרח למשל מערכות מסחר אוטומטיות.

רוצה להרוויח במסחר יומי באופן שיטתי ועקבי? תתחיל לחשוב ולהתנהג כמו רובוט מסחר אוטומטי, אשר סוחר ללא רגשות,בצורה מדויקת ועקבית ומבצע את שיטת המסחר בדיוק ובקור רוח.

מסחר בבורסה לפי תוכנית מסחר מוגדרת מראש. עם פקודות מסחר אוטומטיות במערכת לשני הכיוונים:
גם סטופ לוס ( STOP LOSS )  וגם פקודות לקיחת רווח ( TAKE PROFT ) כאשר הרווח צריך להיות מוגדר גדול יותר מההפסד - מראש יגרמו לך להרוויח לאורך זמן אם תתמיד בזאת.

קיימות לא מעט דרכים ושיטות להרוויח בבורסה. תהיי גמיש מחשבתית, אל תהסס להודות בעובדה שמה שאתה עושה לא עובד וחפש דרכים שכן עובדות ! לא פעם דווקא הרעיונות הפשוטים וההגיוניים ביותר הם גם הרווחיים ביותר !.ככל שתנסה יותר שיטותו סגנונות כך תוכל לגבש לכך את הרעיונות שעובדים לך הכי טוב ושמתאימים לך יותר,למשל ניתוח טכני ככלי לקבלת החלטות קניה או מכירה של מניות וניירות ערך אחרים.

מומלץ לנהל תיק מסחר באופציות מעו"ף בנפרד מחשבון הבנק, מתיק השקעות במניות ובניירות ערך אחרים.כך תהיי לך שליטה גדולה יותר על כל אפיק השקעה.


אל תשתכר מרווחים ואל תחשוש להפסיד, ההפסד הוא חלק מתהליך הלימוד - למד מההפסד אחרת ההפסד הכספי ירד לטמיון לחינם !.

סחור באמצעות סימולאטור מסחר בבורסה על מנת ללמוד אודות התנהגות נייר הערך בו אתה מעוניין להתמקצע על מנת לחסוך " דמי לימוד" ככל הניתן.


רשת האינטרנט עשויה לשמש אותך לקבלת דעות וללמוד מנסיונם של סוחרים אחרים בבורסה,השתמש בה בתבונה.למשל פורום שוק ההון.

 

הנך מוזמן לצור קשר ולהתחיל לסחור בבורסה בצורה מקצועית באמצעות מערכת מסחר אוטומטית, כמו כן זה המקום ליידע אותך אודות קבוצת רכישה שהוקמה בעניין מסחר בבורסה - עמלות מסחר ושירותי מסחר הכוללים תנאים והטבות אטרקטיביים במיוחד.

•מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
•אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
•קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.


הנך מוזמן ליצור קשר ולהנות ממסחר מקצועי באמצעות תוכנה למסחר אוטומטי וממסלולי מסחר בבורסה במחירים אטרקטיביים במיוחד !

גולשים אחרים שגלשו בדף זה התעניינו גם ב :
•מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.

•אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.

•קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

מסחר אוטומטי זה Go4it