צור קשר באנר

דף הבית מסחר בבורסה במחשב ענן

מסחר בבורסה במחשב ענן

כאשר אתה מבצע מסחר בשוק ההון עליך לנסות להעלות את הסיכוי שלך להשיג תשואה גבוה יותר בכול דרך., אחת הדרכים היא ניצול הטכנולוגיה לטובת הפקת רווחים.

אנו ממלצים לך לבצע את המסחר בבורסה " ממחשב ענן " . מסחר דרך מחשב ענן יאפשר לך להתחבר למחשב מרוחק שנמצא " באינטרנט " מכל מחשב עם חיבור אינטרנט, (תוכל לבצע את החיבור ממחשב נייד, מכשרי טבלאט וכו) במחשב הענן תוכל למצוא את שולחן העבודה האישי שלך, את התוכנות שבחרת להתקין במחשב זה, והחשוב מכל כמבצע מסחר עצמאי בבורסה תוכל להתחבר לשרתי הבורסה דרך מחשב הענן ולסחור דרכו ואף להריץ עליו מערכת מסחר אוטומטי שתבצע במקומך את המסחר בבורסה במשך כל יום המסחר.

חיבור למחשב ענן מאפשר לך לבצע מסחר בבורסה באותה צורה שאתה סוחר במחשבך האישי, אתה מקבל אי פי וסיסמא של מחשב הענן ומתחבר תוך שניות, שירות זה יעיל מאוד באם אתה לא רוצה להתקין בכול מחשב שאתה נמצא בו מערכות הקשורות למסחר שלך בשוק ההון, אלא להתקין פעם אחת במחשב הענן שלך וזהו. לאחר מכן תוכל להיכנס למחשב זה ולעדכן פקודות, להזין פקודות לצפות בנתוני הבורסה און ליין ולמעשה לבצע כל פעולה שאתה מעוניין לבצע מכל מחשב עם חיבור לאינטרנט.

להלן מספר תשובות לשאלות אשר עשויות להתעורר כאשר את מעוניין לבצע מסחר בבורסה דרך מחשב ענן.

מי למעשה צריך לסחור באמצעות מחשב ענן ?

בגדול, כל משקיע בשוק ההון חייב לסחור דרך מחשב ענן, אם אתה רוצה לבצע מסחר בבורסה בצורה מקצעוית כאשר אתה יודע שיש גיבוי לתשקורת לאינטרנט וגיבוי לרשת החשמל. לאפ עם אתה מוצאאת עצמך מפסיד עשרות ואף מאות שקלים בכלל הפסקת חשמל של " 5 דקות " או בגלל ניתוק מהאינטרנט או שאל היית בסמוך למחשב שממנו אתה מבצע מסחר בבורסה. כאשר אתה מבצע מסחר עצמאי דרך מחשב ענן כל הכלים שלך למסחר בבורסה נמצאים איתך בכול מקום םע גיבוי של חמשל ואינטרנט.

 מהם היתרונות בביצוע מסחר עצמאי באמצעות מחשב ענן ?

מסחר בבורסה הוא תחום שדורש, בין היתר, סביבית מסחר מתקדמת, יציבה ונוחה לעבודה.

1.מחשב ענן לא יקפיץ חלונות ויקרוס בגלל וירוסים ותכונות שונות, שכן אתה מייעד אותו בעיקר למסחר בבורסה.

2.סבירות לניתוק מרשת האינטרנט קטנה משמעותית לעמות מחשב רגיל, שכן קיים גיבוי למס' ספקי אינטרנט שונים.

3.מחשב הענן לא יכבה בגלל הפסקת חשמל.

4.מחשב מהיר וחזק שיוכל לעמוד בעומס.

5.המחשב נגיש רק לך, אין הפרעה של משתמשים נוספים במחשב, כמו ילדים שרוצים לשחק במחשב, אנשים שרוצים להרויד קבצים שונים לאותו מחשב וכו'

6.במידה ואתה עוסק בעיסוק נוסף, תוכל להתחבר למחשב הענן ממקום העבודה שלך ולמצוא את תוכנת המסחר שלך וסביבת המסחר שלך ממתנים לך.

7.אם אתה נוסע לבקר בחו"ל ועדיין מעוניין לבצע מסחר בבורסה הישראלית עם חיבור משיראל שאינו תלוי באיכות הקו של הספק המקומי, תכו ללעשו תזאל דרך מחשב הענן מאחר והשרתים יושבים בישראל.

8.לא פעם מחשבך האישי מתקלקל, הזמן עד שתיקח אותו למעבדה, אבחון הבעיה, התשלום על התיקון וכו', עשוי לארוך מספר ימים, מספר ימים שלא תבצע מסחר בבורסה. כאשר אתה סוחר דרך מחשב ענן לא קיימת סכנה שכזו, במידה וקיימת תקלה מיד מופעל שרת גיבוי.

 

במידה ובמחשב המקומי שלי קיימת הפסקת חשמל, איך אני יכול להתחבר למחשב הענן ?

אנו ממלצים לך להשתמש באל פסק (UPS ) אשר יעניק לך מספר דקות גיבוי קרטיות, תוכל אף להתחבר למחשב הענן באמצעות מחשב נייד שבו יש סוללה שיכולה להחזיק מספר שעות. תוכל אף להתחבר למחשב הענן ממכשיר הטלפון הסוללארי ולבצע פעולות שונות.

 

יש לי בעיות תקשורת במקום שממנו אני סוחר, כיצד אני יכול להתחבר למחשב הענן ?

כאמור, על מנת לסחור בבורסה בצורה מקצועית עליך לדאוג שתהיי לך סביבת מסחר מקצועית ככל הניתן. כדי לשמור על זמינות חיבור גבוהה ככל הניתן תוכל להתשמש במודם סלוללארי לצורך התחברות למחשב הענן. כיום חלק מהטלפונים המתקדמים ( סמארטפון ) יכולים להפוך למודם אלחוטי ויאפשרו לך להתחבר דרכם.

איך אני יכול להתחבר דרך הטלפון הסלולארי או הטאבלט למחשב הענן שלי ?

זו לא בעיה, כל שעליך לעשות הוא להתקין תוכנת שליטה מרחוק או כל תוכנת שליטה מרחוק Remote Desktop Protocol - ( או בשמם בקיצור RDP )

 

קיימות לא מעט חברות שרתי ענן, למה לבחור בחברה שאתם מצעים ?

אנו ממלצים לך לבצע סקר שוק, חיפוש חברת שרתי ענן יציבה ושעונה לדרישות המסחר בבורסה עשוי לקחת זמן ולעלות כסף. צוות המומחים שלנו בדק את ספקית מחשב הענן ומצא כי היא נותנת שירות ברמה גבוה, תאימות המחשבים שלהם לביצוע מסחר בבורסה, והתאמת המערכות לביצוע מסחר אוטומטי.

 

אני לא יודע לתפעל מחשב בצורה גבוה, נדרשת הכשרה כלשהי  ?

אין צורך בהכשרה, מחשב ענן פועל בדיוק כמו המחשב האישי שלך.

 

אני חושש כל לא אצליח להפעיל את מחשב הענן כנדרש, האם ניתנת תמיכה ?

כמובן, החברה שמספקת את שרתי הענן נותנת תמיכה ללקוחות

 

האם ניתן להשתמש במחשב הענן לעוד שימושים חוץ מהמסחר בבורסה  ?

בהחלט, אתה מקבל מחשב לכל דבר ותוכל לעשות בו כרצונך, אותם פעולות כפי שאתה עושה במחשב האישי שלךהשקיעו בסביבת המסחר שלכם, זה שווה את ההשקעה. - תסחר כמו סוחר מקצועי, תרוויח כמו סוחר מקצועי !


• אין חברת Go4it אחראית בצורה כזו או אחרת על טיב השרות או איכות השירות של החברה אשר מספקת מחשוב ענן.


• הנך מוזמן ליצור קשר ולהתחיל לסחור בבורסה בצורה מקצועית ביותר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי שרצה במחשב הענן שלך ולהעלות משמעותית את יכולות המסחר שלך.
גולשים אחרים שביקרו בדף זה ביקרו גם :

 

מסחר אוטומטי באופציות מעוף

 

מסחר עצמאי

 


• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על הנאמר לעיל הינה על אחריותו של הקורא בלבד.