צור קשר באנר

דף הבית סימולטור מסחר בבורסה

סימולטור למסחר בבורסה

מערכת הדמיית מסחר בבורסה - Go4iTrainer  נבנתה ותוכננה על ידי מומחי צוות Go4it למען הסוחרים. אנו בצוות Go4it פיתחנו סימולטור להתנסות במסחר בבורסה במטרה להכשיר דור חדש של סוחרים, להקנות ניסיון אף למשקיעים אשר כבר מנוסים בתחום המסחר בשוק ההון אך רוצים להכיר אפיקי השקעה שונים ושיטות מסחר שונות כל זאת על ידי סימולציית מסחר בבורסה קרובה למציאות ככל הניתן.

לצערנו הרב, אחד מהפרמטרים החשובים ביותר על מנת להיות סוחר בעל תשואה חיובית בבורסה הוא ניסיון.כדי לצבור ניסיון צריך, לא פעם, לספוג הפסדים הנקראים בפי הסוחרים " דמי לימוד ", עד שלומדים את כללי המסחר ואת והסיכון  ( והפוטנציאל ) הטמון במסחר בבורסה בכלל ובכול אפיק השקעה בפרט.

מעתה קיימת לך האפשרות לבחון את יכולותיך בתור משקיע בבורסה, ללא כל סיכון, תוך כדי בדיקות שונות על שיטת המסחר שלך על מנת למקסם את הרווחים שלך ואף לבצע בדיקות בצורת מסחר אוטומטי כזו או אחרת שתעדיף, כל זאת תוך שימוש ב -  הדמיית מסחר בבורסה.
בין אם אתה סוחר מנוסה, או סוחר מתחיל, מערכת הדמיית המסחר בבורסה Go4iTrainer  תספק לך כלים ללימוד ולהתנסות בשיטות מסחר חדישות שמצאת, בשיטת הניסוי וטעייה ללא סיכון כספך !

 

בסימולאטור המסחר Go4iTrainer ניתן להתנסות במסחר בבורסה בשתי אופנים ללא סיכון כסף:

1. מסחר מול נתוני בורסה מוקלטים - תוך כדי בחינה הלוך ושוב אחר התנהלותך כסוחר ובחינת שיטת המסחר שלך באותו יום מסחר שהוקלט.

2.עבודה מול נתוני בורסה בזמן אמת - מסחר בזמן אמת מול הבורסה השיראליתממש בשעות המסחר האמתיות, השערים, הגרפים, המדדים,  נפחי המסחר וכדומה הן אמיתיים לחלוטין ומתקבלים בזמן אמת מהבורסה הישראלית לניירות ערך, אך בפועל נייר ערך לא יירכש ( או יכתב במידת הצורך ) ויוצג במערכת כאילו נרכש.

סימולטור המסחר Go4iTrainer  מאפשר לך לסחור בבורסה, למכור ולקנות ניירות ערך בצורת סימולציה ועל ידי כך לתת לך הזדמנות לבדוק שיטות מסחר שונות, אסטרטגיות אופציות מעו"ף ואספקטים שונים ב מסחר בבורסה, כל זאת ללא סיכון כספך בפועל.

Go4iTrainer מאפשרת גם למתכנתים לשוק ההון הישראלי אשר משתמשים בחיבור ה API שלנו לתיכנות לשוק ההון ,לעבוד מול סימולטור ובכך לחסוך אלפי שקלים בבדיקות המערכת האוטומטית שהם תכנתו כאשר היא עדיין בשלב הבשלתה.

להלן היתרונות בשימוש בסימולטור מסחר בבורסה

 

מסחר סימולציה בזמן אמת

ניתן לתרגל מסחר על נתוני בורסה בזמן אמת לכל דבר ובכך לבחון שיטת אם שיטת מסחר היא רווחית לאורך זמן ללא כל סיכון. ניירות הערך יוצגו לך בשער שכביכול קנית \ מכרת  ( או כתבת ) אותם, יוצג לך רווח או הפסד על אותו נייר ויוצג בנוסף רווח או הפסד יומי.

 

הבנת הסיכון בהשקעה בשוק ההון
במידה ואתה סוחר מתחיל, מערכת Go4iTrainer עשויה לתת לך מושג על הסיכונים הכרוכים בהשקעה בשוק ההון, סיכונים שלא מעט משקעים, אפילו כאלה עם רקע בשוק ההון, לעתים אינם מודעים במלואם לקיום שלהם, כל זאת ללא תשלום דמי לימוד אשר הם חלק בלתי נפרד מתהליך לימוד המסחר בשוק ההון.

 

מעקב יומי אחר רווח והפסד
בסימולטור המסחר בבורסה Go4iTrainer , ניתן לעקוב אחר התשואות היומיות שאותן השגת במסחר בהדמיית המסחר.מוצגים בפניך הרווח או ההפסד לגבי כל נייר ערך "  שמכרת או קנית  ", מוצגים בפניך ניירות הערך בשערים והזמנים שאותם הכנסת  לתיק המסחר הווירטואלי.

 

סביבת בדיקות למתכנתים
מתכנת אשר מתכנת תוכנה לשוק ההון הישראלי ימצא בסימולטור המסחר ערך מוסף גדול מאוד היות ומתאפשר לו לבצע בדיקות ראשוניות עד לשלב שלפני בחינת התוכנה שלו בבורסה בזמן אמת,כל זאת ללא כל עלות כספית, עלות הבאגים הצורמת מאוד בתכנות לשוק ההון.