דף הבית מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

מסחר עצמאיחברת GO4IT, מסחר אוטומטי בבורסה, מעניקה לך את האפשרות להצטרף לקבוצת רכישה ולקבל חבילת הטבות, אשר באמצעותה תוכל לבצע מסחר בבורסה ולנהל את תיק ההשקעות שלך בצורה מקצועית, חסכונית ומתקדמת  - מקצועית מבחינת תוכנות המסחר שתקבל, חסכונית מבחינת עלות העמלות ומתקדמת מבחינת הטבות המסחר ושרותי המסחר המתקדמים.

 

לאחר משא ומתן עם מספר חברי בורסה בעניין קבוצת הרכישה, שמטרתה הוזלת עלויות מסחר וקבלת הטבות מסחר משמעותיות, ניתן לפתוח חשבון למסחר עצמאי בבורסה הישראלית ומסחר בבורסה בארה"ב וליהנות מידית מעמלות מסחר מופחתות משמעותית, מרמת שירות גבוה ומתוכנות מסחר מתקדמות וייחודיות לקבוצת רכישה זו, ניתן אף לקבל תוכנת מסחר אוטומטיבבורסה ללא תשלום ! ! החשבון נפתח אצל אחד מחברי הבורסה הגדולים והמוכרים בארץ.

 

לפניך מספר יתרונות במסחר בבורסה דרך קבוצת הרכישה:

 

יתרון הבלעדיות - ניתנת לך האפשרות לקבלת תוכנת מסחר אוטומטי מתקדמת וחדשנית למסחר בבורסה הישראלית באמצעות מערכת מסחר FMR שלך, תוכנת מסחר אוטומטית תשנה משמעותית את חווית המסחר שלך ותעלה את הסיכוי שלך להשיג תשואה חיוביות, למעשה לא תבין כיצד הסתדרת כד כה ללא תוכנה אוטומטית.

 

יתרון המחיר האטרקטיבי - עמלות מסחר בבורסה מהנמוכות ביותר בארץ, מניות, אגח, תעודות סל וכו' רק עד 0.1%, אופציות מעו"ף עד 1.95 ש"ח לאופציה. זה לא סוד כי מסחר בבורסה בעמלות נמוכות תורם משמעותית להשגת תשואה חיובית.

יתרון הגמישות - אפשרות ביצוע " שורט " – SHORT ( מכירה בחסר )  למניות בישראל. למשקעים בבורסה ניתנת האפשרות למכור מניות בחסר לצורך הפקת רווחים גם ממניות יורדות. השורט יכול להתבצע גם כשורט תוך יומי וגם כשורט ארוך טווח.

יתרון המהירות - שימוש בחדר מסחר המאויש בכל שעות המסחר + הטבה בלעדית -  קו טלפון VIP למענה מהיר יותר, עם שירות מהיר, אדיב, מקצועי וללא כל המתנות מיותרות. השקעה בבורסה דרך קבוצת הרכישה תשחרר אותך מהמתנות מיותרות למענה של נציג, כך שבתוך זמן קצר תקבל מענה מדילר מקצועי שיבצע את מבוקשתך.

יתרון התוכנות המקצועיות והמתקדמות - קבלת ציטוטים וביצוע פעולות במערכות מסחר בבורסה בזמן אמת  ( און ליין ) איכותית, מהירה וידידותית למשתמש. תוכנת מסחר אוטומטי  -GO4ITRADER  - האיכותית כוללת גם פקודות מסחר מתקדמות שונות (כולל פקודות SL , TP ועוד...), ניתוח טכני, ממשק אופציות מתקדם וכו' (מערכת מסחר בבורסה נקבעת בהתאמה אישית לצורכי הסוחר והיקפי הפעילות שלו ).

יתרון ההוגנות - במסגרת חברות בקבוצת הרכישה תהנה גם ממסלולים ללא עמלות בגין שמירת ניירות ערך. מסחר בבורסה דרך הבנקים כרוך בתשלום עמלות מיותרות כמו "עמלת שמירת ניירות ערך ". במסחר בבורסה דרכינו עמלות אלה אינן קיימות. ללא עמלת אי ביצוע, ללא עמלות שורה, ללא עמלות בגין שינוי לימיט או עמלות ביטול פעולה. תוכל לשנות \ להזיז שערים לעדכן ולבטל ועדיין במסחר בבורסה דרך קבוצת הרכישה - תשלם רק על פקודות שבוצעו, לא ביצעת לא שילמת !

יתרון האשראי -  אשראי לביצוע פעולות מעבר לגודל החשבון - למתאמים.

יתרון הרבית - קבלת ריביות אטרקטיביות במיוחד על יתרות הזכות בחשבון. כבר לא צריך להשאיר כספים בבנק כדי לקבל ריביות מגוחכות. ניתן לבצע מסחר בבורסה ולקבל על היתרות הלא מנוצלות ריבית.

יתרון ההתאמה האישית - צוות המומחים של בית ההשקעות יתאים לך מסלול המתאים ביותר לצרכיי המסחר שלך, בין אם אתה סוחר אשר הקיף הפעילות שלו נמוך ובין אם אתה סוחר אשר הקיף הפעילות שלו גבוה.

 

הנך מוזמן ליצור קשר ולבצע מסחר עצמאי בתנאים אטרקטיביים במיוחד  ועם תוכנות מסחר מתקדמות במיוחד - תוכנות מסחר אוטמטי !

 

 

מסחר אוטומטי זה GO4IT