צור קשר באנר

דף הבית רובוט מסחר בפיתוח אישי

רובוט מסחר אוטומטי בפיתוח אישי

קיימים לא מעט סוחרים בבורסה שלהם שיטות מסחר שפיתחו ושיכללו במהלך התקופה בה הם משקיעים בבורסה והיו מעוניינים להעביר את השיטה לתוכנת מסחר אוטומטי ( אלגו טריידינג  \ מסחר אלגוריתמי ) אשר סוחרת בצורה קרה ומחושבת  ומבלי לפספס הזדמנויות מסחר שונות תוך מימוש מלא של שיטת המסחר שלהם ( סיסטם ) והתגברות על כשלים טכניים הקיימים למשקיע , לדוגמה ביצוע מספר רב של פעולות שונות במקביל ובמהירות של מילישניות, הוצאת הרגש משיטת המסחר הההכרחי להשגת רווחים במסחר בבורסה.

 

תוכנת מסחר אוטומטי בפיתוח אישי, הייתה בעבר נחלתם הבלעדית של הבנקים ומוסדות פיננסיים גדולים אחרים, אך כיום אנו בצוות Go4it, המתמחים בפיתוח תוכנות מסחר אוטומטי למסחר בבורסה מאפשרים לכל הסוחרים בבורסה הישראלית, בין אם הוא פרטי ובין אם הוא מוסדי, לפתח תוכנת מסחר אוטומטי בהתאמה אישית בעלויות השוות לכל כיס ובכך לקדם משמעותית את רמת המסחר שלו בשוק ההון תוך השגת יתרון יחסי משמעותי על משקעים אחרים אשר סוחרים וללא תוכנת מסחר אוטומטי, יתרון יחסי ההכרחי "במסחר סכום אפס ".

 

ניתן להשתמש בתוכנת מסחר אוטומטי כמערכת ביצוע, העוקבת אחר נתוני בורסה ובהגיעה השילוב המבוקש שלהם כפי שהגדיר הסוחר, מבצעת את הקניה או המכירה במהירות של מילישניות וזאת ללא צורך בהתערבותו של הסוחר או בהמצאותו מול המסך,  והן כמערכת מעקב ואיסוף נתוני בורסה בזמן אמת ממספר מקורות נתונים בו זמנית ומציגה את התוצאה ישירות למסכו של הסוחר לקבלת החלטה ולביצוע הפעולה בפועל.
מאחורי צוות Go4it פיתוח של עשרות תוכנות מסחר אוטומטי בהתאמה אישית ברמות מורכבות שונות ומגוונות.

 

למחלקת הפיתוח של צוות Go4it נסיון רב בבניית תוכנות מסחר אוטומטי ( מסחר אלגוריתמי ) לסוחרים בבורסה הישראלית עבור קשת רחבה של סוחרים, החל מהסוחר הפרטי וכלה במנהלי תיקים ובסוחרים מוסדיים, תוך מתן מענה לצרכים שונים ומגוונים.

 

צוות הפיתוח המנוסה מורכב ממספר מהנדסי תוכנה ומסוחרים בשוק ההון ולהם היכולות והידע הנרחב בהפיכת אלגוריתם המסחר ( שיטת מסחר ) לתוכנת מסחר אוטומטי מקצועיות המבצעות מסחר בבורסה הישראלית על פי שיטתו של הסוחר.

באפשרותך לפתח תוכנת מסחר אוטומטי בהתאמה אישית לכל ניירות הערך הנסחרים בבורסה הישראלית, אופציות מעו"ף, אופציות שקל-דולר, סלים, תעודות סל,מניות וכדו'.

ניתן לקיים פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום או התחיבות כלשהי לביצוע הפיתוח עם ראש צוות הפיתוח והמנהל המקצועי.

בנוסף, אנו מספקים ייעוץ וליווי פרוייקטים לפיתוח תוכנות מסחר אוטומטי למסחר בשוק ההון הישראלי.

 

פיתוח של תוכנת מסחר אוטומטי בהתאמה אישית יכול להיות הפתרון המושלם לרבים מן הסוחרים, לצורך השגת מטרות המסחר.