צור קשר באנר

דף הבית מסחר במניות

מסחר במניות

 

מסחר במניותחברת GO4IT חרטה על דגלה מתן מענה מקצועי לכלל הסוחרים בבורסה בארץ ובחו"ל ומאפשרת לך להצטרף לקבוצת רכישה בעניין הוזלת עמלות מסחר ושירותי מסחר וכן מאפשרת לך לבצע מסחר במניות במחירים אטרקטיביים במיוחד  - צור קשר לפרטים נוספים !

הבורסה מהווה זירת מסחר אטרקטיבית לבעלי מניות. מדי יום מתפרסמים באמצעי התקשורת המדדים השונים. פקודות מכירה וקנייה נשלחות כל העת, בעיקר באמצעות פלטפורמות ממוחשבות המקשרות בין פקודות המכירה לפקודות הקנייה. מסחר במניות ובנכסים פיננסיים מהווה מקור הכנסה למשקיעים. מסחר בבורסה מחייב לימוד של החומר ושל מאפייני הזירה שבה הוא מתבצע, היכרות עם מודלים שונים של השקעה, אסטרטגיות שונות, הבנת השפעתו של הגורם הפסיכולוגי במסחר ועוד.

ניתוח מסחר במניות

ניתוח מגמות חיוני לקבלת החלטות על אודות המסחר. הניתוח מאפשר קבלת אינדיקציה לגבי שווי מניות ונכסים פיננסיים. ניתוח עשוי לשקף מגמות של חברות ושל מחירי מניות לאורך זמן. כלי ניתוח וגרפים מאפשרים למשקיעים לקבל תמונה מלאה של המצב, על המגמות ודפוסי ההשקעה. אף שיש שיטילו ספק במשקל המכריע שיש לניתוח מניות, אחרים יצדדו בטענה לפיה בחינת ההיסטוריה של מחירי מניות ואומדן מחזורי המסחר שלהן מאפשרים להעריך באופן זהיר ומושכל את ביצועיהן העתידיים. ועדיין- גם ניתוח מקצועי ויסודי לא מפקיע לחלוטין את המניות מאזור שאחד ממאפייניו הוודאיים הוא אי הוודאות.

מסחר במניות תנודתיות

יש סוחרים הנוטים לקבל החלטות לא רק על בסיס ניתוח אלא על סמך תחושות בטן. חשוב לדעת כי אין ביטחון מלא כי ההשקעה תניב רווחים ולכן מי שנכנסים לזירת המסחר בבורסה צריכים לדעת לעמוד גם בהפסדים.  על מנת להתנהל באופן נכון בבורסה חשוב להבין את השוני בין סוגי המניות ולהבין כי מסחר במניות אינו השקעה בטוחה בכל מקרה ובכל מצב.

מסחר עצמאי

ההתפתחות הטכנולוגית המואצת והמרכזיות של האינטרנט כזירת מסחר ועסקים נגישה וזמינה לרבים, מקלה גם על מי שרוצים להצטרף לביצוע מסחר בבורסה. בתי השקעות ובנקים מעמידים כיום ללקוחות קיימים ופוטנציאליים שירות המאפשר להם לבצע מסחר עצמאי בבורסה. מסחר במניות באופן עצמאי משחרר את הלקוחות מהתלות בברוקרים או בבנקאים לצורך מימוש פקודות מכירה או קנייה. מערכות מסחר עצמאי בבורסה מסופקות כיום ללקוחות היכולים לסחור מכל מקום ובכל זמן לפי הנוחות האישית ומאפשרות ביצוע מסחר בבורסה בישראל וביצוע מסחר בבורסה בחול.

עם זאת, על אף הנוחות הטכנית והטכנולוגית בביצוע מסחר באופן עצמאי ואולי דווקא בשל כך, חשוב לציין ולהדגיש כי תנאי הכרחי לעצם ההיתכנות להרוויח במסחר בבורסה הוא לימוד יסודי שלה של סוגי המסחר, של המאפיינים את כל אחת משיטות המסחר, היכרות עם כלים, שיטות, אסטרטגיות והבנת האופן שבו פועלים המנגנונים השונים, רמות הסיכון הקיימות בסוגי מניות שונים ועוד. אל תיכנסו לבורסה ללא הכנה מקדימה.

בהצלחה במסחר