צור קשר באנר

דף הבית מסחר אוטומטי באופציות מעוף סטופ לוס אוטומטי באופציות

סטופ לוס אוטומטי באופציות מעוף ( STOP LOSS )

 

פקודות סטופ לוס הינה מהפקודות החשובות ביותר שאתה כמשקיע בשוק ההון חייב להכיר ולהשתמש.

במידה ולא תשתמש בפקודה זו, תמצא את עצמך תוך זמן קצת מפסיד את כספי ההשקעה שלך, היות והמסחר באופציות המעו"ף ידוע כמסוכן ודורש משמעת מסחר נוקשה ביותר, חשיבות הפעלת סטופ לוס כאשר השוק הולך בניגוד לצפיות שלך חשובה מאין כמוהה ! רכיב סטופ לוס אוטומטי במחירי האופציות והמדדים נותן לך מענה כאשר אתה מעוניין להתנות את ביצוע הסטופ לוס במחירי האופציה או המדדים או שנהם יחד.

 

להלן יכולות רכיב הסטופ לוס האוטומטי

 

מהירות ביצוע

מהירות הביצוע של פקודות סטופ לוס חשובה מאין כמוה, הפוזיציה נסגרת במהירות המירבית תוך כדי שמירה על כספך !, הסטופ לוס מתבצע במהירות האופיינית למערכות מסחר של בתי ההשקעות הגדולים.

 

יישום מלא של אלגוריתם המסחר שלך ( שיטת המסחר )

אין זה סוד ש המסחר בבורסה בכלל ומסחר באופציות המעו"ף בפרט דורש משמעת נוקשה ביותר ותכנית מסחר מסודרת וידועה מראש.כאשר אתה משתמש ברכיב סטופ לוס אוטומטי אתה למעשה מקדם את רמת המסחר שלך בכך שאתה סוחר עם שיטה מסודרת ( ההפסד ידוע מראש ) ועם משמעת של 100% ( תוכנת המסחר האוטומטי מוכרת את האופציה בשער שהוזן ללא כל מעורבות של אמוציות ).

 

טיפול במספר סטרייקים במקביל

השימוש בתוכנת מסחר לביצוע סטופ לוס מהווה יתרון משמעותי מאוד עבורך, ניתן לצאת ממספר סטרייקים במקביל תוך פחות משניה, מה שטכנית בן אנוש לא יכול לעשות ובכך לחסוך לא מעט כסף, כאשר השוק הולך בניגוד לצפיות שלך.

 

שקט נפשי

כאשר אתה סוחר באמצעות רכיב סטופ לוס אוטומטי, אתה נהנה משקט נפשי, אתה כבר לא צריך לשבת דרוך מול מסך המחשב ולעקוב אחר ההתרחשויות במדדים ובנתוני שוק אחרים, מהשנייה שהזנת את הסטופ לוס אתה יכול להתפנות לעיסוקים אחרים כאשר אתה יודע שיש מי ששומר עליך במידה והשוק הולך בניגוד לצפיות שלך.

 

התניות ייחודיות כטריגר להפעלת הסטופ לוס

לא רק שער האופציה מהווה טריגר להפעלת הסטופ לוס, אלא גם כמות הקונים \ מוכרים.אתה בוודאי לא תרצה למכור אופציה כאשר יש " בקונה " למשל 800 קונים ממתינים, אלא תעדיף להמתין עד שהכמות הקונים תרד, אם תרד.בנוסף קיימות התניות מדדים כטריגר להפעלת סטופ לוס, השהיה בשניות, התניות של אופציות נוספות ועוד.

 

מסחר עם שיטת עבודה מסודרת

ידוע שהמסחר בשוק ההון בכלל ומסחר באופציות המעו"ף בפרט דורש משמעת נוקשה ביותר ותוכנית עובדה מסודרת .שימוש ברכיב סטופ לוס אוטומטי מקנה לסוחר את האפשרות ,הן לסחור עם שיטה מסודרת ( ההפסד ידוע מראש ) והן משמעת של 100% ( המערכת מוכרת את האופציה בשער שהוזן ללא כל מעורבות של אמוציות )

מסחר אוטומטי זה GO4IT