צור קשר באנר

דף הבית תוכנות מסחר בבורסה

תוכנות מסחר בבורסה

 

מחליט לבד איפה להשקיע ? כלי מסחר ועזרים מתקדמים לסוחר בבורסה הם הכרח !
כמו בכול תחרות מרוץ,שואף הנהג לקיים את התחרות עם הרכב המהיר ביותר, החזק ביותר ובעל יכולות תגובה ושליטה הנוחים ביותר,כך גם הסוחר בבורסה, בעולם שכל שבריר שנייה בעל משומעות כלכלית אין מקום לבזבוז זמן יקר.
מסחר בבורסה עם כלי מסחר מהירים ומתקדמים הם הכרח !

 

 

תוכנת מסחר - FMR

 

 

מערכת FMR הינה פלטפורמה למסחר בבורסה הישראלית הנפוצה ביותר ומשמשת סוחרים וגופים מוסדיים לביצוע פקודות ולמעקב אחר נתונים שונים.
המערכת מתעדכנת בזמן אמת וההוראות אשר מעביר הסוחר מועברות ישירות לבורסה באמצעות STREMER .

 

 

כיום עם התקדמות הטכנולוגיה וזמינות האינטרנט ,יכול כל סוחר המעוניין לסוחר בבורסה הישראלית
לסחור עם מערכת FMR מכל מחשב בעולם,המסחר מתבצע תוך שימוש פרוטוקולים מאובטחים באינטרנט,פס רחב ועומד בשורה אחת עם איכות הביצועים שמקבלים מקצועני שוק ההון ,בתנאים נוחים ובעלויות מינימאליות תוך אפשרות שימוש בתוכנת מסחר אוטומטי המקנה לסוחר בבורסה יתרון יחסי על פני סוחרים ,דבר ההכרחי בשוק ההון.

 

פלטפורמת מסחר אוטומטי Go4iTrader ( הרחבה של מערכת ה FMR )

תחום המסחר האוטומטי הולך וצובר תאוצה,כיום מסחר באמצעות פקודות מסחר אוטומטיות ( מסחר אלגורתמי ) אינו נחלתם הבלעדית של בתי השקעות וגופים פננסים נוספים.

היתרנות בשימוש במסחר אוטומטי רבים ומגוונים וקצרה היריעה מלמנותם כאן,מעתה כל סוחר בשוק ההון הישראלי יכול להשתמש בתוכנת מסחר אוטומטי למסחר בבורסה במחירים שווים לכל כיס.

 

ציבור הסוחרים בתוכנות מסחר אוטומטיות גדל והולך,החל מבעלי מקצועות חופשיים אשר מעונינים לסחור בבורסה תוך כדי עיסוק בעבודה נוספת וכלה בסוחרים מקצועיים אשר מעוניינים להשיג יתרון יחסי ויתרונות רבים אחרים על ידי שימוש בתוכנת מסחר אוטומטי.
הצטרף גם אתה למהפכת המסחר האוטומטי  - Go4iTrader תוכנת מסחר אוטומטי - ויותר

 

 

תוכנת מסחר Order Net ( אורדנט )

 

 

מערכת ה- אורדרנט ( OrderNet ) נחשבת למערכת האמינה והזולה ביותר למסחר בבורסת ת"א.
המערכת מיועדת לסוחרים קטנים - בינוניים וניתן באפשרותה למכור ולרכוש את כל המכשירים הפיננסים הנסחרים בבורסה הישראלית, אופציות מעוף,מק"מ ואג"ח ועד מניות וקרנות נאמנות.
ההתחברות למערכת האורדרנט הינה פשוטה וקלה: נכנסים לאתר של בית ההשקעות, פותחים את חלון הכניסה למערכת, מזינים מספר משתמש וסיסמה ומתחילים לסחור.
חדש ! אורדרנט 2

 

 

 

מערכות מידע וציטוטים

 

 

Go4iTicker
יצוא נתוני זמן אמת לתוכנות ניתוח טכני המתקדמות בעולם.